Hey Maşallah

Akşam gazetesinde bugün yer alan haberi bloga taşımalıydım. Böylesine hey maşallah belinize sağlıktan başka diyecek lafım yok.

Sevişme Çığlıkları Mahalleyi Çıldırttı

Komşuları, sevişirken küfürlü çığlıkları sokakta yankılanan kadın yüzünden mahkemeye gitti. Uyuyamaz olduk. Çocuklar küfürlerin anlamını soruyor.

İngiltere Brighton'da Kerry Norris (29) seks yaparken çıkardığı seslerle komşularını isyan ettirdi. Mahkemeye gitmeye karar veren komşulardan Michelle Tyrell "Öyle çığlıklar atıyor ki sokaklarda yankılanıyor. Söylemediği küfür de yok. 4 yaşındaki kızım küfürlerin anlamını soruyor. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Her gece porno izliyor gibiyiz" dedi. Bir başka mahalle sakini Richard Powell ise "Karyolası ve çığlıkları beni gece boyu ayakta tutuyor. Her sabah 06.00 ya kadar uyku haram oldu. Çoğu zaman işe gidemiyorum." diye konuştu.

Kerry'nin sevgilisi Adam Hinton "Tamam sevişirken çığlık attığı doğru ama küfretmiyor. Gayet normal bir cinsel hayatımız var." diye cevap verdi. Mahkeme Kerry' e 200 sterlin para cezası ve komşularına 15 er sterlin tazminat ödemeye mahkum etti.

2 yorum var:

dide dedi ki...

b�yle bi�ey t�rkiyede olsa diye d�nmeden edemedim :)

Conrad Bundy dedi ki...

aklım hafzalam almadı o ihtimali :)

 


Templates Novo Blogger 2008